نتایج جستجو برای عبارت :

ساخت کپشن های فوق العاده

تفاوت‌های کپشن و زیرنویس
شما ممکن است فکر کنید که کپشن‌ها و زیرنویس‌ها دوچیز کاملا یکسان هستند. اما درواقع این‌طور نیست.کپشن و زیرنویس دو چیز متفاوت‌، اما با اشتراکات بسیار هستند. این درسته که هر دو، متنی را در ویدیو نمایش می‌دهند، اما هر کدام برای اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شوند.
ادامه ی آن را در ویکی لوپ بخوانید...
ویکی لوپ
ساخت کپشن های فوق العاده

کپشن چیست
کپشن در واقع متنی است که در زیر یک پست اینستاگرامی به نمایش در می‌آید. این کپشن می‌تواند تا ۲۰۰۰ کاراکتر (حرف) طول داشته باشد و از شکلک‌های مختلف در آن استفاده شود. به علاوه، شما می‌توانید تا ۳۰ هشتگ مختلف را درون کپشن قرار دهید. البته این بدان معنی نیست که تا می‌توانید از شکلک و هشتگ در کپشن خود استفاده کنید. بلکه لازم است کپشن خود را به نحوی بنویسید که بتواند توجه مخاطب را جلب کند، خواندن آن آسان باشد و م
فهرست    کپشن (Caption) چیست؟چگونه کپشن خوبی بنویسیم؟نکات مهم برای نوشتن یک کپشن خوب1.ایده یابی2.اهمیت مخاطب شناسی3.استفاده از لحن و سبک مشخص4.نتیجه گیری و فراخوانی داشته باشید5.جذابترین جمله را اول قرار دهید6.تعامل با کاربران (CTA)7.استفاده کردن از هشتگ #8.متن پایانی خوبی بنویسید9.طرح سوال10.کاربران را تشویق به مراجعه به لینک بیو خود کنید.محدودیت های کپشن اینستاگراممعنی پ.ن در کپشن هااهمیت نوشتن کپشن خوبکپشن خوب همیشه یکی از ضروریت های هر رسانه ای م
در درجه اول، سعی کنید اسپم مانند عمل نکنید. هشتگ‌ های مورد استفاده در کپشن باید طبیعی باشند. به طور میانگین، اکثر کسب و کارها از 2 و نیم هشتگ در هر پست استفاده می‌کنند. سعی کنید از یک تا چهار هشتگ استفاده کنید و از شلوغ شدن کپشن پیشگیری کنید تا خواندن آن آسان باشد.
اگر هشتگ‌ های اینستاگرام به صورت طبیعی در کپشن جای نمی‌گیرند، سعی کنید آنها را در انتهای کپشن یا حتی در اولین کامنت قرار دهید زیرا محل قرار دادن کپشن تاثیری در عملکرد آن ندارد.
کپشن خاص کوتاه؛ کپشن های شاخ و عاشقانه اینستاگرام
آیا می دانید کپشن چیست؟ شاید نام کپشن اینستاگرام را شنیده باشید. زمانی که شما عکس را در اینستاگرام به عنوان پُست می گذارید به متنی که در زیر آن اضافه می کنید کپشن می گویند. کپشن ها می تواند تأثیر بیشتری در لایک کردن عکستان داشت باشد تا خود عکس. اگر به دنبال کپشن های خاص و عاشقانه و زیبا می گردید بقیه مطلب را نیز بخوانید.
کپشن خاص و جدید اینستاگرام
کپشن خاص و جدید اینستاگرام
حالم خوب است ولی دلم
مجموعه ای از دلنوشته تولدم مبارک ، متن کوتاه تولدم مبارک ، متن تولدم مبارک جدید ، متن برای تولد خودم در اینستاگرام ،کپشن تولد خودم ، کپشن تولدم مبارک برای اینستا ، متن تولدم مبارک نیست ، متن تولدم مبارک طولانی را در ادامه می خوانید.
ادامه مطلب
مجموعه ای از دلنوشته تولدم مبارک ، متن کوتاه تولدم مبارک ، متن تولدم مبارک جدید ، متن برای تولد خودم در اینستاگرام ،کپشن تولد خودم ، کپشن تولدم مبارک برای اینستا ، متن تولدم مبارک نیست ، متن تولدم مبارک طولانی را در ادامه می خوانید.
ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
هلیا یک وقتی مینوشتیکی او، یکی مندوتا او، یکی مندو تا من، یکی اواصلا قلم بود که دوستمان کرد. بعدها قرتی‌بازی هم درآوردیم.من از تنهایی‌ام تغذیه میکردم و از موسیقی‌. آتیش زیر این دیگ را هم نوشته‌های دیگران روشن میکرد.حالا هلیا نمینویسد. من هم.اما امشب، دیدم جمال هم وبلاگ دارد. و کپشن‌هایش، از جنس بافت نرم قلب آدم است. عین کپشن‌های فرزانه.هرکداممان یک جنسیم. و من با خواندن آدم‌ها، دوباره جنس خود را به‌یاد می‌آورم. با جوهر خودم مینویسم.من پر
منبع عکس 

یادمه اون روز بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن یه کپشن نوشتم برای اون پست . بعد یکی از دوستام بهم گفت من عاشق کپشن هایی هستم که برای عکس هات می نویسی ... خندیدم . از فردای اون روز به این فکر میکردم مگه من چطوری کپشن می نویسم و همین سوال که چطوری اونا رو می نویسم کار رو برام سخت تر کرد و هر بار که می خواستم یه کپشن بنویسم با خودم می گفتم چطوری اونا رو می نوشتم که به چشم بقیه خوب بوده ؛ مثل کسی که تقلب کرده باشه و حالا بغل دستی برگه رو بهش ن
در ساعت ۱۰ شب پنجشنبه، لیست مخاطب های موبایلم را سه بار بالا پایین کردم و هیچکس را نداشتم تا با او حرف بزنم.بعد یک عکس از گالری ام را انتخاب کردم.حرف هایم را پایینش کپشن کردم و خواستم اینطوری حرف هایم را زده باشم،اما آن کپشن هرگز منتشر نشد چرا که در لحظه ی آخر یادم افتاد مامان را با این حرف ها ناراحت می کنم و مامان در شهر دیگری ست و مامان بغض می کند و مامان دلش می گیرد و می لرزد و فشارش بالا می رود...از مامان که بگذرم باقی فالوورهایم را هم از یاد گ
سلام
اگر شما هم مثل من جدول را از ورد به نوشتار لیبره آفیس آوردید Libre Office Writer و دیدید سطر اولش مشکل دارد و به نوعی یه هو پریده یه ور دیگه و از صفحه خارج شده، راه حلش اینه:

کل جدول رو انتخاب کنید و رویش کلیک راست کنید و style رو بزنید و بعد defualt style... رو بزنید. بعد ان شاء الله میبینید که درست شده و حالا میتونید اگر تنظیمی لازم داره رویش انجام بدید.

راستی، اگر یک نمودار هم داشتید که اعداد تویش به هم ریخته بود، رویش کلیک راست کنید و سپس Archor و بعد to Page ر
کپشن‌های اینستاگرام جایگزین وبلاگ‌نویسی شده‌اند
کپشن‌ها انگ ابتذال را از اینستاگرام برداشتند
نوشته‌‌های اینستاگرام اثر عمیقی می‌گذارند که عکس‌‌ها به‌‌تنهایی از پس آن برنمی‌‌آیند.
شامی در رستورانی مجلل، استراحت زیر آفتاب کنار استخر خانگی، جشنی همراه با دوستان، یا تصویری از چهرۀ خود. تا همین چند سال پیش، اینستاگرام فقط جای این‌جور عکس‌ها بود. اما حالا تبدیل شده است به جذاب‌ترین پلتفرم قصه‌‌گویی در اینترنت، که در متن‌های طولا
پروفایل
اطلاعات کاربری شما در اینستاگرام است. پروفایل شما شامل اسم، نام کاربری، عکس پروفایل و گالری عکس شماست.
کپشن (caption)
در اینستاگرام نیز به نوشته‌ای که در توضیح عکس می‌آورید کپشن (caption) می‌گویند.
ربات اینستاگرام چیست؟
ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که در نقش پیج شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند (مخاطب هدف target ) برای آنها کامنت می‌گذارد، لایک و فالو می‌کند تا در مقابل آنها نیز شما را لایک
با ربات ساز رعد رایگان ربات های پرسرعت بسازید
ربات های موجود در بات ساز رعد
۱.ربات کپشن ساز
۲.ربات تبدیل ویس به mp3
۳.ربات قران کریم
۴.ربات ضد اسپم ومدیریت کانال
۵.ربات دانلود قالب html از سایت دلخواه
برای ورود به ربات روی عکس زیر کلیک کنید

این آهنگ قرار 15 می(may ) منتشر بشه . حالا چرا دارم اینو میگم:
خیلی از خبرگزاری ها با توجه به اونچه فن ها گفتن ، میگن که :"احتمالا این آهنگ یه همکاری بین کیتی پری و تیلوره . اینو بر این اساس میگن چون کیتی پری یه پست منتشر کرده و برای کپشن از یه جمله از متن اهنگ "you need to calm down"  استفاده کرده (کپشن:sticks and stones never broke my bones  اشاره به جمله snakes and stones never break my bones) و همچنین تیلور هم توی آخرین پستش از ایموجی مار استفاده کرده (چون کلمه snake  یا همون مار توی اون جمله
چند روز پیش بکهیون عضو اکسو اینستاگرامش رو اپدیت کرده و عکس مرموزی همراه با کپشن مرموز تر گذاشته..
توی این عکس گردنی وجود داشت که روی اون چند کلمه بود.....اما نمیشد فهمید که تتو هست یا تتوی موقته...به همین دلیل تا روز ها سر این بخش بود که معنی یا اصلا مفهوم این تتو چی هست....در حالی که باید به مفهوم عکس پی میبردیم به طرف یه چیز جزیی حرکت کردیم....به هر حال بگذریم....
این عکسی بود که توی پیجش اپدیت کرد
و اما کپشن اون که نوشته بود«به زودی».....
خب من توی چند
عجیبه که وقتی حالم بده باز هم می‌تونم به آدم‌ها بگم که نباید حالشون بد باشه! هزار بار بهتر و واقعی‌تر از همیشه حتی!
یه جوری که انگار هر چند خودت نمی‌تونی برسی اما می‌تونی بقیه رو برسونی؛ که هر چقدر پا بلند می‌کنی، گردن می‌کشی ببینی بالای ابرای سیاه چه خبره قدت نمی‌رسه اما دستاتو قلاب می‌کنی و مدام از بقیه می‌خوای برن بالا و منتظر نگاه‌شون می‌کنی تا از اونورِ ابرا بهت خبر بدن!

- چقد منه این کپشن؛ از هانی‌ه :))
عجیبه که وقتی حالم بده باز هم می‌تونم به آدم‌ها بگم که نباید حالشون بد باشه! هزار بار بهتر و واقعی‌تر از همیشه حتی!
یه جوری که انگار هر چند خودت نمی‌تونی برسی اما می‌تونی بقیه رو برسونی؛ که هر چقدر پا بلند می‌کنی، گردن می‌کشی ببینی بالای ابرای سیاه چه خبره قدت نمی‌رسه اما دستاتو قلاب می‌کنی و مدام از بقیه می‌خوای برن بالا و منتظر نگاه‌شون می‌کنی تا از اونورِ ابرا بهت خبر بدن!

- چقد منه این کپشن؛ از هانی‌ه :))
آدمها فکر میکنند اگر یکبار دیگر متولد شوند،جور دیگری زندگی میکنند؛شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود.فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند،محکم و بی نقص.اما حقیقت ندارد...اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را میساختیم...#حقیقت
دانلود برنامه ساخت کلیپ های فان (Splicer Funny Video Meme Maker) برا ی اندروید
دانلود برنامه ساخت کلیپ های خنده دار با لینک مستقیم و به صورت رایگان
اپلیکیشن ساخت کلیپ های فان (Splicer Funny Video Meme Maker) یک برنامه فوق العاده در حوزه سرگرمی می باشد که توسط کمپانی PIL PARAMOUNT INVESTMENTS LIMITED منتشر شده است، از دیگر اپلیکیشن های این کمپانی می توان به Wonder Words اشاره کرد.
اپلیکیشن ساخت کلیپ فان، با گردآوری میلیون ها بخش کوتاه خنده دار و جذاب از انواع فیلم ها و سریال ها به شما این امک
به متونی که برای هر عکس در اینستاگرام قرار داده می شود کپشن برای اینستاگرام گفته می شود توجه داشته باشید که اهمیت کپشن از عکس انتخابی شما کمتر است ولی اگر تمایل دارید عکسی که در صفحه اینستاگرام خود قرار داده اید توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کند بهتر است کپشنی مناسب را برای عکس قرار دهید.

اهمیت بیو و کپشن اینستاگرام را در جذب فالورها نمی توان نادیده گرفت بنابراین شما می توانید از متن های مختلف و زیبا در بیو و کپشن ایسنتاگرام خود استفاده

مشاهده آموزش

آموزش ساخت ریتم برای محرم
در این ویدیو با 4 سمپل کاملا ساده اقدام به ساخت یک ریتم مذهبی و محرمی کردیم.
ساخت این مدل ریتم ها کار سختی نیست اما ذوق بالایی نیاز داره ، شما با دیدن این ویدیو اولین قدم برای ساخت یک ریتم ساده رو یاد میگیرید و میتونید توی آهنگاتون ازش استفاده کنید
. اگر با ساخت ریتم برای آهنگ های محرمی یا زیر صدا مداحی مشکل دارید ما مشکلتون رو برطرف کردیم و یک پکیج فوق العاده از انواع ریتم های مذهبی واستون آماده کردی
بعد از عکس گرفتن سخت ترین کار دنیا کپشن نوشتنه!
بچه ها میدونم خیلیاتون رنگی رنگی رو میشناسین؛ نمیدونم چقدر به محصولاتشون علاقه دارین ولی میتونم بگم من عاشقشونم...
دفتر رنگ کردنی مد، استایل، طراحی لباس
صفحاتش زیاده و مطمئن باشین زود تموم نمیشه؛ طرحاشونم خیلی خوشگل و گوگولیه...
خلاصه این که اینم این دیگه آره
وردپرس با تعداد بسیاری ویژگی های فوق العاده همراه است که همواره در حال تغییر هستند. به تعدادی از این ویژگی ها آنچنان که باید توجه نشده و کمی از دیدها پنهان باقی مانده اند. در این مقاله ۱۰ ویژگی  مخفی و فوق العاده وردپرس که احتمالا از وجود آنها آگاه نیستید را برای شما بیان می کنیم.

ادامه مطلب
متن تبلیغاتی مجله معتبر فشن و استایل ووگ Vogue
مجله فشن و استایل ووگ Vogue برای این روزهای کرونا یک عکس خاص و حرفه ای را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و کپشن تبلیغاتی به همراه پیام بهداشتی پست کرده است.
عکس و متن تبلیغاتی مجله Vogue در اینستاگرام:
#در_خانه_بمانیم
از آنجایی که مراقبت از خودمان و مراقبت از عزیزان ما اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد ، ما به سراغ اصول اولیه می‌رویم و به ادبیات رجوع می کنیم ، دوباره فیلم های کلاسیک تماشا می کنیم
سوال :  تبصره ۲ ماده ۶۸ چیست✅دو فوق العاده ایثارگری در قوانین وجود دارد. ۱- فوق العاده ایثارگری ماده ۵۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ۲- فوق‌العاده ایثارگری بند ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری افراد مشمول هر کدام به شرح زیر است: ️ماده ۵۱ به جانبازان ۲۵ % و بالاتر غیر حالت اشتغال - آزادگان - فرندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون اخیرالتصویب️ بند ۲ ماده ۶۸ به رزمندگان - جانبازان - آزادگان -فرزندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون
ما فقط میخوایم حال همه خوب باشه ، ولی بعضی وقتا حال کسی که خوب نمیشه که هیچ حال خودمونم خراب میشه... مثل بهار، بهار با اینکه نماد شادی و سرسبزی اما همه رو خوشحال نمی کنه چون بعضیا به گرده های توی هوا حساسیت دارن ، اما مگه این تقصیر بهاره؟
ما نمیتونیم نسبت به حال بد بقیه بی تفاوت باشیم اما تهش تصمیم با خودمونه یا باید اونقد تلاش کنیم تا همه رو راضی نگه داریم که تهش چیزی از خودمون نمونه و یا میتونیم از اول مسئول حال بد خودمون باشیم یه دیقه هم نسبت
شما به راحتی می توانید یک دستگاه جوجه کشی بسازید و ازش در خانه استفاده نمایید. این دستگاه های جوجه کشی با زیر 20 هزار تومان قابل ساخت می باشد و شما می توانید به راحتی از آن در خانه استفاده نمایید و دیگر نیاز به خرید دستگاههای گران قیمت نداشته باشید. می خواهیم یک وبسایت فوق العاده خوب یعنی سعیدمارکت رو بهتون معرفی کنیم که نحوه ساخت دستگاه جوجه کشی را به شما آموزش می دهد در حالی که هزینه ساخت این دستگاه به زیر 20 هزار تومن می رسد.
نحوه دسترسی به ا
همیشه فکر می‌کردم زمانی که آدم اینستا بشم، در انتهای ابتذال هستم. نمی‌دونم مبتذل شده‌ام یا نه، ولی می‌دونم که چارچوب‌های اینستا داره در ذهنم ریشه می‌دوونه. دارم به کپشن‌های چپ چین اینستا و عکاس باشی بودن و میل به اشتراک لحظه و فیدبک فوری گرفتن عادت می‌کنم. یاد گرفته‌ام از هر چیزی که خوشم اومد، فورا دوربین گوشی را باز کنم و چیلیک چیلیک عکس بگیرم و با ایموجی‌های بی‌ریخت به استوری ملت ریکشن نشان بدهم. خو‌ کردن به اینستا را دوست ندارم. ای
ترجمه کپشن:
*بعد مدت ها خوردم(فک کنم بستنی بود)!
یادم رفت قبل خوردن عکس بگیرم.*
پسرم گلم مگه مجبوری هرکاری میکنی عکس بگیریاز بستنیت لذت ببر بابا
شده حکایت کسایی که هر کاری میکنن میزارن استوری لنتیا  حالا تو اینستا چرا فعالیت نمیکنین! ها؟!
تو  ویبو ، توییتر ، ویورس ، ویلایو ، اندازه موهای سرشون پست میزارن حالا تو اینستاگرام:............*اون خاره که تو بیابوناست*.............
...................*باد*....................
آخه چرااااااا
جوابمو بدین من الان حسودی کی رو بکنم؟ بیلی که جنی رو بغل کرده یا جنی که بیلی رو بغل کرده؟یا کپشن جنی؟نمی خوام این دنیا داره بی وفایی می کنه.
حالا مسئله دیگه اینه که ایا فارل عشق خاصی نسبت به خواننده های کره ای داره که همشونو فالو کرده؟

چاپار : آموزش ساخت ایمیل در چاپار | ساخت ایمیل ایرانی chmail 
چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

ادامه مطلب
خرید آپارتمان، تهران منطقه 6، یوسف آباد
مشخصات ملک
مساحت: 125 متر

تعداد اتاق: 3

وضعیت بنا: 17 سال ساخت

طبقه: 1
پارکینگ  ندارد انباری  دارد آسانسور  دارد وام  ندارد
توضیحات
۱۲۵متر/۳خوابه/۱۷ ساله فوق العاده تمیز و فول بازسازی شده در بهترین جای بیستون یوسف آباد نور و نقشه فوق العاده تنها آپشنی ک نداره پارکینگ هست
ساخت سوله
سوله هم اکنون در کشور ما کاری بسیار توسعه یافته و در عین حال تخصصی است .
ساخت و ساز سوله هم اکنون به روش نوین صورت می گیرد و همه کسانی که قصد دارند کارخانه ، کارگاه یا انبار ، گاوداری ، مرغداری و.... احداث کنند همگی سازه های خود را با سوله می سازند .
ساخت سوله چند مرحله کلی و اساسی دارد :
1.مشاوره با سوله ساز و تعیین مساحت سوله ، نوع سوله  و....
2.خرید مصالح مورد نیاز جهت ساخت سوله مد نظر
3.نقشه کشی ، طراحی معماری و انجام محاسبات 
4.شروع ساخت در
همه  گیاهان دارویی فوق العاده اند و دارای خواص و اثرات بسیار، اما این فوق العاده بودن مشروط بدان است که بدانیم این گیاهان دارویی برای  چه کسانی در  چه وقتی و به  چه میزان باید مصرف شوند تا فوق العاده خوب باشند و الا اگر علم به این شروط نباشد همین گیاهان می توانند فوق العاده بد باشند!!
برای مثال با بیمارانی برخورد کرده ایم که شنیده یا خوانده اند که سیر دارای چه خواص فوق العاده ای است ول ذا شروع به خوردن آن نموده اند و پس از چندی با عوارض جانبی ن
طراحی سایت b2b
پباده سازی گونه های وبسایتپباده سازی گونه های وب سایت بوسیله تیم قابل انعطاف افزاری آلماتک انجام می‌گردد. برخی از مورد ها دربرگیرنده تیتر های تحت میباشد:
طراحی وب فردیطراحی سایت مذهبیطراحی وب مدرسه هاساخت وب سایت آتلیهطراحی وب پزشکانساخت وب سایت امکانات طبیساخت سایت املاکساخت وب سایت رستورانساخت وب سایت دانلودطراحی وب سایت هتلطراحی وب داینامیکساخت وب سایت تفریحیطراحی سایت تبلیغاتیساخت وب سایت رسپانسیوساخت سایت منحصر به
در جوامعی که کارفرما غالباً از صاحبان زر است، کم‌کاری و فرار
از وظائف تحمیلی یک واکنش طبیعی و مشروع تلقی گردیده رفته رفته عادت ثانوی مردم می‌شود.|شما هم برای این عکس کاریکاتوری کپشن بزنید. فیش مرتبط: زیردستان و بالاسری های ما
حسین فوق العاده شخصیت فعالی داشت، با اینکه مهندس‌عمران بود و امکانات زیادی برای اشتغال در جاهای دیگر داشت اما برای اینکه به استخدام سپاه در بیاید نذر کرد و بعد از عضویتش در سپاه هم، فوق العاده موثر بود و به سرعت درجات بالاتر را طی کرد. پادگان ها و استحکامات مرزی زیادی در نقاط مختلف کشور در گمنامی ساخت، از سیستان و بلوچستان گرفته تا کردستان و خوزستاناما با اینکه همه جا فعال بود و نقشی محوری در محل کارش داشت، برای رفتن به سوریه خیلی تلاش می کر
همین دیشب بود که دوباره او را فالو کردم. همیشه پرانرژی و بخشنده بود. اگر یک بار باشد که در زندگی به موقع آرزویی کرده‌ام همین امشب بوده که در پی‌نوشت کپشن اینستا از علاقه‌ام به دوربین آنالوگ نوشتم و بوم! پیام فرستاد دوربینش که در کمد خاک می‌خورد را به من قرض می‌دهد. به این مناسبت از شادی زیاد در شوک هستم و باورم نمی‌شود. لعنتی، دوربین آنالوگ!!!
برای دیدن »
پ.ن: دومین. قبلی؛ جاده
دریچه ای به مبحث بخش ششم در کتاب (ثروت شو)
۱) چگونه می توانیم باور کنیم که سالی خارق العاده در پیش داریم.
۲) راهکارهایی برای درآمد ماوراء طبیعه.
در این بخش در مورد باور داشتن به سالی خارق العاده صحبت می کنم .
من از شما می پرسم که شما زندگیتان را کجا بنا کرده اید؟ 
انتظار چه خبری را دارید ؟ به چه باور دارید؟
در مورد جواب این سوالات در کتابم به صورت راحت و آسان و کاربردی توضیج دادم  و راهکارهایی را ارائه کردم که بد نیست ، کتاب (ثروت شو) را بخوانید ت
جدا از پست هایی که در اینستاگرام می‌گذارید، هشتگ‌گذاری فوق‌العاده مهم است. کپشن، داستان عکس شما را روایت می‌کند اما هشتگ باعث می شود پست های منتشر شده در معرض دید میلیون ها کاربر باشدوقتی یک کاربر به دنبال مطلبی می باشد که مرتبط با تجارت شما است، باید پست شما بین چند پست اول باشد، کاربردی ترین ابزار برای این کار هشتگ است
اگر این اتفاق نیافتد، شانس رقیب شما در بیشتر دیده شدن پستش بیشتر می‌شود. در نتیجه حجم فالوورهای رقیب شما بالا می‌رود
کپشن:امیدوارم زمان با ارزشیو با خانوادتون بگذرونین 
وای چقدر اینجا هندسامه اون دکمه ی بالاعه که بازه وای خدا بیا منو از این دنیای فانی ببر‍♀️
بگزار کمی دکمه کنم پیرهنت را
تا ماه نگاهش نخراشد بدنت را
برخیز و بکش پرده ی این پنجره ها را
از چشم حسودان که نبینند تنت را
نمیدونم کجا این شعره رو دیدم ولی خلی به این عکس میومد
طرز درست کردن آب دوغ خیار
درست کردن آب دوغ خیار در فصل تابستان دارای بازار داغ تر از خود این گرما هم می باشد که افراد بخاطر ماهیت خنک و فوق العاده دلنشین آب دوغ خیار آن را در این فصل مصرف می نمایند که آب دوغ خیار علاوه بر این که احساس خنکی را در بدن زنده میکند با ترفند های خاص نیز میتواند بسیار خوشمزه تر شود.در کوک فود همراه ما باشید.

ادامه مطلب
دانلود کتاب آموزش ساخت کابینت mdf
دانلود فایل

www.aparat.com › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_انواع_کابینت...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF - در ...دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF در قالب فایل pdf و به زبان فارسی که با کیفیت بسیار عالی توسط وب سایت فایلار برای شما عزیزان تهیه شده.www.aparat.com › cwKCl › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_کابی...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت کابینت MDF - آپاراتدانلود رایگان کتاب آموز

فرزندتان سرفه می‌‌کند؟ سرفه های مکرر شبانه اش خواب تان را مختل می‌کند؟
 قبل از اینکه به جستجو در داروخانه بپردازید تا یک شربت ضد سرفه پیدا کنید، یک قاشق عسل را امتحان کنید. مطمئناً نتیجۀ آن فوری و معجزه آسا نیست، اما یک تحقیق علمی نشان داده است که عسل با خواص منحصر به فردش، جایگزین بسیار مناسبی برای شربت سرفه است.
ادامه مطلب
کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش نوشته ی کوین گسکل توسط نشر نگاه نوین منتشر شده است. از آنجایی که کار تیمی برای موفقیت در بالاترین سطوح، بسیار مهم است. اعضای تیم نیاز به رهبری دارند که آن سوی افق ها را ببیند و ایده هایی داشته باشد که اثرات شگرف و فراگیری می گذارند. این که بتوان در اجرای این ایدها سهیم بود، بسیار هیجان انگیز است و این وقتی امکان پذیر است که رهبری خلاق در تمام رده ها در یک تیم به کار گرفته شود. کتاب تجارت خارق العاده با ر
در این مطلب به طرز تهیه ۶ نوع نان که هر کدام می‌تواند صبحانه‌ای خوشمزه و عصرانه‌ای انرژی بخش باشد می‌پردازیم.
نان دست پیچ
یک خمیرخوب باید سبک و پوک باشد و درعین حال بتواند وزن مواد احتمالی را که قرار است داخلش قرار گیرد تحمل کند. خمیر خوب باید صاف و یکدست بوده و حباب‌های بزرگ مربوط به هوا داخل آن نباشد، زیرا وجود حباب موقع پخت، نان را خراب می‌کند. پخت خمیر برای مدت طولانی، سبب تشکیل زنجیره‌های گلوتن می‌شود و محصول نهایی را سفت می‌کند.

اد
ساخت ویلا در شمال

در این مقاله از مستر دکور به معرفی مراحل ساخت ویلا در شمال، بررسی هزینه ساخت در سال 99، قیمت بر اساس متراژ و نحوه معماری نقشه ساخت می پردازیم. ساخت ویلا شمال دارای اصول، قواعد و قوانین خاص خود می باشد، ویلا باید طوری ساخته شود که اکثریت غریب به اتفاق مردم تمایل به خرید و یا اجاره آن داشته باشند لذا طراحی دکوراسیون ویلا در هنگام ساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.  

بررسی مراحل ساخت ویلا در شمالمنبع: مستر دکور 
https://www.mrdecor.com/
امروز در این پست می خواهیم در خصوص ساخت جدول در اکسل صحبت کنیم. زیرا جداول در اکسل اجازه می دهند تا اطلاعات به سرعت تجزیه و تحلیل شود و با یک مرتب سازی ساده و رسم نمودار یک گزارش فوق العاده عالی تهیه کنیم. اکسل همانطور که در این بخش به آن اشاره شد ، یکی از نرم افزار محبوب است که اکثر کارمندان ، مدیران ، دانش آموزان ، دانشجویان و ... با آن سرو کار دارند و ساخت جدول در اکسل هم می تواند یکی از دغدغه های آنان باشد ، پس با ما همراه باشید تا چگونگی ساخت ج
ساخت سوله در شیراز
سوله ها امروزه نقش بسیار مهمی در ساخت و ساز دارند و همانطور که ممکن است بدانید ساخت و ساز های بسیار بزرگ و مدرن امروزه توسط سازه های مدرن صورت می گیرند .
ساخت سوله در سراسر نقاط کشور دارای ضوایط و شرایط خاصی هست که باید توسط یک شرکت سوله سازی خوب انجام شود .
اجرای محاسبات و نحوه ساخت سازه ها برای هر منطقه کشور با یکدیگر فرق دارد .
این محاسبات باید طبق دستورالعمل های خاص و همچنین تایید های نظام مهندسی صورت گیرد .
ساخت سوله در ش
آموزش ساخت زیورآلات یکی از مهم ترین فعالیت های بشر از ابتدا به امروز بوده است. آموزش ساخت زیورآلات از دیرباز با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، اشیای زیبا و فلزات مختلف رواج داشته و امروز به شکل مدرنی با ابزار خاص انجام می شود. یکی از مهم ترین موادی که در آموزش ساخت زیورآلات استفاده می شود، سیم ها و مفتول های مسی هستد که در همین مجموعه ی آموزش ساخت زیورآلات نیز پرکاربردترین ماده ی اولیه ی آموزش ساخت زیورآلات می باشند. از دیگر محصولاتی که در آمو
بازی آسفالت8 بازی محبوب و فوق العاده زیبا در سبک بازیهای ماشین سواری و اتومبیلرانی برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان توسط کمپانی مطرح گیملافت در مارکت بزرگ گوگل منتشر شده.کمپانی خوش نام و مشهور گیم لافت نسخه ی هشتم بازی خارق العاده ی آسفالت (Asphalt 8: Airborne) را برای سیستم عامل اندروید و IOS منتشر کرده تا باز هم قدرت بازی سازی خود را به همه نشان دهد و اثبات کند در زمینه ی ساخت بازی های موبایل قدرتمندترین و بی رقیب است! همانگونه
ادامه م
این نرم افزار فوق العاده برای ساخت انواع انیمیشن بکار برده می شود و شما می توانید با استفاده از آن انواع انیمیشن تبلیغاتی بسازید تا بهتر و بیشتر دیده شوید.
آموزش این نرم افزار فوق العاده در وبسایت سعیدمارکت موجود می باشد و شما می توانید از آنجا آموزش این نرم افزار را دریافت نمایید.
نحوه دریافت این آموزش
شما می توانید مستقیما وارد وبسایت سعیدمارکت شوید و از آنجا بر روی آموزش مورد نظر کلیک نمایید یا می توانید مستقیما بر روی آموزش نرم افزار video
Bridge Constructor v7.1 + Mod – بازی فوق العاده زیبا، محبوب و اعتیادآور پل سازی اندروید
نسخه معمولی + مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
نسخه پولی و کامل بازی 
Bridge Constructor بازی جدید ، فوق العاده زیبا و مهیج در سبک بازی های فکری از استودیوی بازی سازی ClockStone STUDIO برای سیستم عامل اندروید می باشد که آن را به تمام مهندسین سازه و علاقه مند به پل سازی پیشنهاد می دهیم! این بازی که با قیمت 1.99 دلار در پلی استور به فروش می رود تا به امروز بیش از 11 میلیون کاربر از سراسر جهان ر
مشخصات و خرید ست بلوز دامن دخترانه اسپورت
این ست بلوز دامن دخترانه اسپورت متشکل از یک عدد بلوز یقه گرد منحصر به فرد که تزیین شده با دکمه های فوق العاده شیک در قسمت جلویی سر آستین ها می باشد.
آستین های بلوز آن نیز بلند بوده و تا مچ دست را پوشش می دهد.
دامن این ست دخترانه دارای آستر و به رنگ طوسی ایست و توسط زیپ مخفی که در پشت آن تعبیه شده است به آسانی قابل پوشش می باشد.
در قسمت جلوی دامن نیز طراحی خاصی حاکم است که از یک طرف دارای چاک تا نیمه ی دامن
جوشکاری و آهنگری تهران

جوشکاری و آهنگری تهران : گروه شاخص دارای افراد متخصص ، متعهد و با تجربه می باشد. شما می توانید بهترین خدمات ساختمانی را با قیمت منصفانه و مواد اولیه درجه یک از ما بخواهید.

جوشکاری و آهنگری
ساخت و نصب انواع درب و پنجره فلزی، ساخت و نصب درب حیاط، ساخت و نصب درب آکاردئونی، ساخت و نصب چهارچوب، ساخت و نصب نرده و حفاظ استیل، ساخت و نصب حفاظ دور دیوار، ساخت و نصب حفاظ درب، ساخت و نصب حفاظ پنجره، ساخت و نصب حفاظ دور حیاط، س
لوگوی هر شرکت یا سایتی خود موسسه را معرفی میکند و بسیار مهم میباشد. چون میتواند شما را از رقیبانتان متماییز کند.
بنابرین باید در ساخت لوگو کارهای خلاقانه انجام داد. ساخت لوگو بسیار جداب است و میتوان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد.
اگر شما هم میخواهید شروع به ساخت لوگو کنید، با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
God, those frickin' butterflies in my stomach...
برام دعا کنید، خیلی استرس دارم.
هم فوق‌العاده امیدوارم و هم فوق‌العاده ناامید. و احتمالا لیاقتش رو ندارم و خیلیا هستن که خیلی بیشتر از من تلاش کردن و زحمت کشیدن، اما آرزو که بر جوانان عیب نیست، هست؟ 
نسخه 2019 از بازی فوق العاده زیبا و محبوب لیگ رویایی از استودیوی بازیسازی First Touch برای اندروید است که همین چند دقیقه پیش شاهد عرضه شدن نسخه جدید ان در گوگل پلی بودیم و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار و برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازی های ورزشی مخصوصا فوتبال معرفی نماییم. فوتبالی که ما همیشه از آن یاد می کرده ایم اکنون دچار دگرگونی شده است! Dream League Soccer 2019 شانس شما برای ساخت برترین تیم فوتبال کره زمین می باشد! در
جهانگیری: مردم می گویند یعنی ما فراموش شده‌ایم؟مردم: جسارتاً جمله‌مون سوالی نیست خبریه!
باران ؛ جنوب کشور را غافلگیر کرددارکوب: به‌جای باران و جنوب، هرچی بذاریم جواب میده!حناچی خبر تخلیه تهران به دلیل آلودگی هوا را تکذیب کردشهروندان: چرا تخلیه؟ اتفاقا هرچی بیشتر دم و بازدم کنیم زودتر تصفیه میشه!عراقچی، معاون وزیر خارجه که به دعوت دانشگاه هنر تهران در پرفورمنسی روی برگ‌های پاییزی قدم زده بود: امیدواریم ژاپن خرید نفت از ایران را از سر بگی
کاربرد نانوالکترونیک در صنعت :
با استفاده از این فن آوری میتوان ظرفیت ذخیره‌سازی اطلاعات را تا 1000 برابر یا بیشتر افزایش داد که این منجر به ساخت ابزارهای ابر محاسباتی به کوچکی یک ریزپردازنده منتهی می‌شود. ظرفیت نهایی ذخیره اطلاعات به حدود چند ترابیت در هر اینچ مربع رسیده، و این امر موجب ذخیره‌ سازی بیش از صد عدد DVD یا بیشتر در یک هارد دیسک با ابعاد یک کارت االکترونیکی می‌شود. ساخت تراشه‌ها در اندازه‌های فوق‌العاده کوچک به‌عنوان مثال د
اگر قصد دارید پس زمینه عکس تان را حذف کنید از بهترین برنامه هایی که در پست آموزش حذف پس زمینه ( بکگراند ) عکس در تبلت و گوشی اندروید معرفی کردیم استفاده کنید. یکی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده می
خب دوستان جوگیر نشید بازی مون دوبعدی خواهد بود 
+نسبت به عکس های مطلب چیزی که به مردم تحویل میدی بین زمین تا آسمون فرق داره 
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
از انیمیشن ها در بازیمون استفاده میکنیم سیستم سکه . سیستم بنزین و غیره 
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر

ساخت ارز دیجیتال(توکن) به صورت اختصاصی برای شما
اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ بدون نیاز به دانش کدنویسی 
✓ ساخت به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی بنا به درخواست شما
✓ تحویل توکن ها در حساب شما
✓ بدون دخالت و دسترسی ما بعد از تحویل 
✓ نام،نماد و تعداد بنا به درخواست شما 
✓ کاملا استاندارد و کامل 
✓ با استفاده از استاندارد ERC20 و ساخت بر روی پلتفرم اتریوم 

برای کسب اطلا
مورفیت یک بازی ماجراجویی فوق العاده زیبا با ساخت کم نظیر در سبک بازیهای ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Crescent Moon Games برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. بازی Morphite داستان هزاران سال بعد را روایت می کند ؛ زمانی که زمین دیگر جای مناسبی برای زندگی نیست و مردم به سیاره های مختلف رفته اند!
ادامه مطلب
ساختن کاردستی گل با مقوا علاوه بر لذت بخش بودن و پر کردن اوقات فراغت می‌تواند هدیه‌ی مناسب و جذابی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.
 مقوا یکی از وسایلی است که با آن می‌توان انواع کاردستی از جمله گل را ساخت. با ساخت کاردستی گل با مقوا می‌توانید اتاق خود را تزیین کنید یا حتی در مناسبت‌های مختلف به عزیزانتان هدیه دهید. ساختن این نوع کاردستی بسیار آسان است. در ادامه ۳ روش مختلف ساخت کاردستی گل با مقوا را یاد خواهیم گرفت.

آموزش ساخت کاردستی گ

ساخت ارز دیجیتال(توکن) به صورت اختصاصی برای شما
اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ بدون نیاز به دانش کدنویسی 
✓ ساخت به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی بنا به درخواست شما
✓ تحویل توکن ها در حساب شما
✓ بدون دخالت و دسترسی ما بعد از تحویل 
✓ نام،نماد و تعداد بنا به درخواست شما 
✓ کاملا استاندارد و کامل 
✓ با استفاده از استاندارد ERC20 و ساخت بر روی پلتفرم اتریوم 

برای کسب اطلا

ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفر
ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفرفو
معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده

معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده بر سیستم عروق و استخوانها:
به روایت طب سنتی و جمع اوری شده بواسطه سایت طب الشفا
جوانه گندمسبوس برنجسبوس جو دو سرسبوس گندمپودر سنجدپودر کنجد سبوس دارزنجبیلجینسینگوانیل
روزانه یک قاشق غ از این معجون در یک لیوان شیر ریخته و با یک ق عسل و یا معجون پنج شیره شیرین و میل شود .محلول شدن مواد در شیر نه تنها مانع یبوست میشود بلکه با تنظیم سیستم دفع مناسب موجب لاغری ن
بازی فوق العاده زیبا و واقعا خارق العاده ی LIMBO توسط استودیوی بازیسازی Playdead در گوگل پلی برای اندروید عرضه گردید تا موج عظیمی از کاربران دوستدار بازی های آرکید را مجذوب خودش گرداند داستان بازی لیمبو در رابطه با پسریست که به دنبال خواهر گم شده‌ ی ‌خود می باشد ...
ادامه مطلب
قالب html استودیو بازی جادوگر Cavalier | قالب Cavalier | قالب سایت های بازی جادوگر
قالب Cavalier یا قالب html جادوگر یک قالب html فوق العاده است که با ظاهری جذاب و ویژگی های عالی آمده تا در ساخت و طراحی سایت به شما کمک کند.
قالب جادوگر با قابلیت های زیادی از جمله طراحی مدرن و چشم نواز و مطابق با متدهای روز دنیا، همچنین کدنویسی روان و استاندارد ، یک قالب html فوق العاده برای طراحی سایت های گیم و بازی ، طراحی لندینگ پیج های معرفی محصولات در حوزه های بازی و سرگرمی ، طر
اصولا هر اطلاعاتی که به دست میارم، دوست دارم با همه شیر کنم.  
Sharing is caring.
متاسفانه یکی از ضعف های بزرگ اینستاگرام اینه که تو بخش کپشن، فونت نداره و فقط این ویژگی رو تو بخش استوری اونم مختصر اختصاص داده. به همین دلیل، بیشتر مردم از هشتگ برای بولد کردن کلمه یا تغییر رنگ کلمه در آخر کپشن یا در میان نوشته ها برای تاکید استفاده میکنن. اونم درصورتی که پیج و اکانتشون پرایویته.
خب هشتگ  یک نماد پیشوندی و یکی از تگ های ابرداده است و اگه بخواهیم هشتگ رو
+ کاش میشد یه سایه از خودت جا بذاری، برای آدمها، وقتی میری دلتنگت بشن. 
+ چرا با تکنولوژی به کاغذها خیانت کردیم؟ مگه به جز یک قلم و یک ورق کاغذ، چیز دیگه ای برای به جا گذاشتن یک اثر از خودمون، نیاز داریم؟
+ یه عالمه امکانات جدید بالای صفحه سفیدِ کپشن اضافه شده، اما من همچنان یه + میذارم و یه جمله مینویسم، نهایتا bold رو انتخاب میکنم و تمام! 
+ گیج موندیم وسط این همه پیشرفتای بیهوده و بیکار افتاده. فقط داریم دور باطل طی میکنیم.
+ شدیم یه مُشت قاضی بی ک
از اونجایی که من طرفدار هپی اندینگ های عادی هستم به خاطر نگرانیم رفتم سایت پروموویز که ببینم ته سریال تو فوق العاده ای چی‌میشه یه چیزایی نصفه نیمه دستگیرم شد !! کسی میدونه تهش چی میشه؟ پری ماهی مرکب چیکارس و آخر زوجا به هم میرسن؟ میشه اگه مسی دیده کامل بگه چی شد؟:( 
+ کاش میشد یه سایه از خودت جا بذاری، برای آدمها، وقتی میری دلتنگت بشن. 
+ چرا با تکنولوژی به کاغذها خیانت کردیم؟ مگه به جز یک قلم و یک ورق کاغذ، چیز دیگه ای برای به جا گذاشتن یک اثر از خودمون، نیاز داریم؟
+ یه عالمه امکانات جدید بالای صفحه سفیدِ کپشن اضافه شده، اما من همچنان یه + میذارم و یه جمله مینویسم، نهایتا bold رو انتخاب میکنم و تمام! 
+ گیج موندیم وسط این همه پیشرفتای بیهوده و بیکار افتاده. فقط داریم دور باطل طی میکنیم.
+ شدیم یه مُشت قاضی بی ک
✿ ☆ ★ ☆ ☆ ★ ☆ ✿ ★ ◕ ★ ✡ ✪ ✯ ✰ ✱ ✲
✴ ✵ ✶ ✻ ✼ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ❂ ☆ ❄ ❆ ❇
❈ ❊ ❋ ❖ ❃ ★ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟ ♔ ♕ ♖
♗ ♘ ♙ ☩ ☨ ☦ ✙ ✚ ✛ ✜ ✝ ✞ ✠ ̿̿̿ ̿’ ̿’\̵͇̿̿\
з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ εϊз ஐ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ੳੴ
ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ /̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿ *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ |̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅| ░░▒▓███►
☒ ψ ✉ ✍ ✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ⌨ ✌ $ ♛
◘ ♀ ☩ ░ ◕ ✿ ‿ ☯ ❤ ♛ ★ ♕ ♦ ۩ ♠ ☂ ☸ ✿ ★
ساخت اسم و نام زیبا
i۞ ஜ ۞ ♠ ☂ ✰ ♥ ♂ ♀ ♥
♣ُُ ❤ ♣
فکر میکنم اکثریتتون اسم این سریال رو شنیدین. ساخت نتفلیکس عه.اون قدر ک همه میگن نتونست منو مجزوب خودش کنه. اما درکل سریال خوبیه. مثلن ب اون حد از علاقه مندی نرسیدم ک ی شخصیت محبوب داشته باشم! همون کاپل اصلی سریال هنوز برام بیشتر از همه جذابن! 
بازی بچه ها ک شخصیت های اصلی این سریال حساب میشن فوق العاده اس. مخصوصا مایک و اِل (اسم بازیگر هارو نمیدونم.) فوق العاده اس. انگار تمام اون خوشحالی ها و خشم و هرچی ک هست رو واقعن میتونی تو صورت و رفتار اِل حس
سالاد هلو با هلوی تازه، مرغ کبابی با طعم ریحان درست می‌شود و با سس مخصوصی که با سرکه بالزامیک و عسل درست شده، مزه‌ای فوق العاده می‌گیرد. لابلای این مواد اصلی برشهای خلالی پیاز و دانه‌های ذرت، زیبایی دو چندان به این سالاد می‌بخشند. این یک سالاد فوق العاده است که با همراهی پنیر کامل می‌شود.

ادامه مطلب
اگر به ساخت کاردستی علاقه مند هست، حتما دوست دارین ساخت قلب کاغذی سه بعدی بازشو و تو در تو را یاد بگیرید. البته میتوانید با خلاقیت خود این مدل را توسعه دهید و مدل قلب منحصر بفرد خود را بسازید.
ساخت قلب کاغذی برجسته و تو در تو :
وسایل مورد نیاز:
کاغذ رنگی
قیچی
چسب مایع
نمایش فیلم مراحل ساخت کاردستی

لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی 02188014540 لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت انواع دست دندان و پروتزهای متکی بر ایمپلنت اماده ارائه خدمات به شهروندان و دندانپزشکان محترم می باشد.ساخت انواع دست دندان مصنوعی همراه با لثه نرم به صورت تخصصیتعمیر پروتزهای شکسته، اضافه کردم دندانپولیش دست دندان های قدیمیساخت انواع دندان های نشکن (پروتزهای انعطاف پذیر)طراحی و ساخت انواع کرم کبالتساخت بلیچینگ برای سفیدکردن دندان ه
DomiNations به فارسی (سلطنت، فرمانروایی) یک بازی جدید و فوق العاده زیبا با گرافیک
خیره کننده اچ دی در سبک بازی های استراتژیک از استودیوی بازیسازی NEXON M Inc
برای دستگاه های اندرویدی است که شاهد عرضه شدن رایگان آن در پلی استور
بودیم و تصمیم گرفتیم مثل همیشه پیش قدم شویم و برای اولین بار ان را حضور
شما دوستداران بازی های استراتژی معرفی نماییم. این بازی مبتنی بر ساخت و
ساز طراحی شده است و در آن شما می بایستی که یکی از ملت های بزرگ دنیا را
از میان بریتا
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 
بعد از این دوره شما قادر به ساختن بازی های دو بعدی متنوعی خواهید بود
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو ب
باربری تهرانباربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با تخفیف فوق العاده از بازار لاله زار تهران به سراسر نقاط کشور انجام می دهد. حمل بار از شهرک صنعتی شکوهیه به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...تخفیف فوق العاده حمل بار بازار لاله زار 
برای ساخت وب سایت منبع های بی شماری در اینترنت وجود دارد و تشخیص یک پکیج عالی که قیمت منصفانه ای هم داشته باشد سخت است. ولی امروز تصمیم داریم شما را با وبسایت سعیدمارکت آشنا کنیم که واقعا وبسایت معتبر و عالی ای هست و کلی اطلاعات با کیفیت داخلش وجود دارد.
نحوه ساخت وب سایت
شما برای اینکه بتوانید یک وب سایت بسازید باید یک سری آموزش را پشت سر بگذارید. برای اینکار ما یک منبع معتبر و با کیفیت بهتون معرفی می کنیم. که فوق العاده می باشد.
برای دسترسی ب
در این مطلب با آموزش پست پیش نویس اینستاگرام خواهیم پرداخت همانطور که می‌دانید ایجاد پیش نویس در بسیاری از پیام رسان‌ها مانند تلگرام وجود داشت و امروز در این مطلب چگونگی ایجاد پیش نویس در اینستاگرام را ارائه خواهیم داد پیش نویس با هدف آماده سازی پست و انتشار به موقع آن صورت می‌گیرد و موجب ایجاد نظم و هماهنگی پیج یا اکانت مربوطه می‌گردد پس در ادامه با ما همراه باشید.
از آنجایی که حفظ نظم و هماهنگی یکی از مهمترین عوامل رشد پیج اینستاگرام
ویلای لاکچری برند لوکس در شهر توریستی جنگلی شهرکی سرخرود و در منطقه
ای تهرانی نشین که با امنیت بالا یکی از عوامل خرید آسان در شمال کشور و در
منطقه ساحلی سرخرود را فراهم آورده مساحت زمین این ویلای شهرکی ساحلی لوکس
با مجهز به دوربین مداربسته ۲۴ ساعته 270 متر و مساحت بنای این ویلای 3
اتاق خوابه مستر 220 متر مربع اعلام گردیده است .
ویلا سرخرود کد ملک این ویلای زیبا با نمای فوق العاده لاکچری برند
اکازیون  13127می باشد که سند تک برگ عرصه و اعیان و پروا
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر
- میدونم 
آموزش ساخت منو بازیهای کارتی در یونیتی

این دوره یک راهنمای کامل در ساخت منو بازی های کارتی است.در ویدئوهای این دوره شما با نحوه ساخت قسمت های مختلف منو در بازی های کارتی و همچنین مکانیزم بازی های کارتی را خواهید آموخت.بنابراین,شما فرصتی پیدا میکنید تا بازی کارتی خودتون را بسازید یا از کدهای آن به عنوان پایه اصلی بازی خود استفاده کنید.

لینک
خرید آپارتمان، اصفهان منطقه 6، ملاصدرا
مشخصات ملک
مساحت: 200 متر
تعداد اتاق: 3
وضعیت بنا: 40 سال ساخت
طبقه: 2
پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور ندارد وام ندارد
توضیحات
آپارتمان ۲۰۰متریدرساختمان ۴واحدیهرطبقه ۱واحدطبقه دومجنوبیساخت محکمروبروی فولاد مبارکهامنیت بالا.پارکینگ مجزاآشپزخانه وصل به نورگیر و روشناتاق خواب ها و پذیرایی هر کدام شیشه بزرگ سرتاسری وصل به بالکن با نور خوب می باشددسترسی فوق العاده سریع و راحت به مترو،تاکسی،اتوبوس،همه با
ساخت apple id با گوشی

دانلود اموزش

ساخت اپل آیدی با گوشی 2019 جدیدترین روش تست شده - سلام ...بر خلاف تصور بعضی از کاربران، ساخت اپل آیدی با گوشی کار سخت و پیچیده ای نیست و با یک آموزش ... در قدم بعد گزینه Create a New Apple ID را انتخاب نمایید.https://icpple.com/icpple.com › آموزش های اپلآموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) به سه روش کامل | ...ساخت اپل آیدی رایگان با برنامه آیتونز اپل کامل ، ساخت اپل آیدی بدون آیتونز (به صورت آنلاین) با روش های کاملا جدید و ساخت اپل
اموزش ساخت ربات پیام رسان شخصی بدون هزینه
    با استفاده از این اموزش شما میتوانید ربات پیام رسان خود را بسازید. مزایا: 1- افراد ریپورت می توانند با شما در تماس باشند. 2- ربات کاملا شخصی می باشد 3- سورسی که در این اموزش به شما داده می شود کاملا دیباگ شده و سالم می باشد و قابلیت نشان دادن تعداد کاربران و... را دارد    لازم به ذکر است در این اموزش هیچ هزینه ای برای خرید سرور و دامنه پرداخت نمی کنید. روش کاملا جدید است و با روش های پخش شده در سطح اینترن
سلامیه سایت خوب میخوام معرفی کنم که خیلی عالیه سایت renderforestیا پردازش جنگل یه وبسایت فوق العاده عالی برای ساخت انیمیشن های تبلیغاتی هست این وبسایت چند کاربرد دیگه هم داره:میتونید باهاش لوگو بسازید
میتونید باهاش موکاپ بسازید
و همچنین میتونید یه وبسایت هم طراحی کنیدواقعا عالیه حتما یه بار امتحان کنیداین هم لینکش تقدیم به شما:Renderforest.com
- میدونم 

بهترین شهر اسپانیا برای زندگی
با وجود اینکه به نظر می رسد همواره در اغلب کشورهای جهان پایتخت آن کشور و یا برخی از شهرهای بزرگ آن بهترین شرایط زندگی را داشته باشند اما در اسپانیا نمی توان گفت بهترین شهر برای زندگی در اسپانیا مادرید یا بارسلونا هستند.
در اسپانیا تمامی شهرها پیشرفته اند و همه این شهرها در کنترل یک قدرت خود مختار هستند که به نوعی در رقابت از یکدیگر کم نمی آورند. آنها شرایط بسیار مناسبی را برای جذب گردشگر در اسپانیا فراهم نمو
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
تسا تامپسون بازیگر نقش والکیری در فیلم ثور: راگناروک گفت که احتمال هایی از ساخت قسمت 4 فیلم ثور را شنیده است و ممکن است اتفاق بیوفتد. و همچنین قرار است تایکا وایتیتی که در ساخت ثور: راگناروک حضور داشت در ثور 4 حضور داشته باشد.
ادامه مطلب
بازی جدید، فوق العاده زیبا و کم نظیر در سبک بازیهای اکشن – ماجراجویی – بقا از Studio Wildcard برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.
بازی دایناسور محور و چند نفره Ark: Survival Evolved در ابتدا برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی، مک در دسترس عموم قرار گرفت و امکان رام کردن بیش از 80 دایناسور مختلف را برای بازیکنان فراهم ساخت!
ادامه مطلب
به نام اوی من و تو
 اگر به شما بگویند که یک جای فوق العاده زیبا یک گوشه از دنیا هست که حتما باید هرکسی تا زنده‌است آنجا را ببیند، یا اینکه بگویند یک کار جالب هست که باید تجربه اش کنید تا تازه متوجه شوید اصلا هیجان یعنی چی؟ و یا از یک حس ناب که قادر هست آرامش را به هرکسی هدیه کند، برایتان تعریف کنند؛ یا بشنوید یک مزه فوووووق العاده خاص هست که اگر نچشید انگار در این دنیا به با هیچ طعمی آشنا نشده اید
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها